KAROLINA MYSIAK
Urodziła się w Nowogardzie w Polsce, 9 października 1983r. Studiowała na Wydziale Architektury i Budownictwa na Politechnice Szczecińskiej. Studia te udało się jej pogodzić z dwuletnią szkołą fotografii oraz uczestnictwem w warsztatach. 

Od roku 2006 w ramach programu Erasmus wyjeżdża kontynuować 5 rok studiów na Politechnice w Walencji- Escuela Tecnica Superior de Arquitectura. To tutaj realizuje swój projekt dyplomowy i jednocześnie odbywa praktyki zawodowe w biurach projektowych o międzynarodowej projekcji, gdzie realizuje projekty konkursowe oraz budowlane. Po zakończeniu studiów w październiku 2007 roku w Polsce decyduje się na powrót do Hiszpanii i rozpoczyna współpracę z Menis Arquitectos. Podczas pierwszego okresu pracuje przy realizacji projektów z zakresu urbanistyki takimi jak Plan Zagospodarowania Wybrzeża Garachico,Plan Zagospodaro-wania Turystycznego Santa Monica na wyspie Boa Vista, Projekt urbanizacji: Plan Zagospodarowania Parku Morskiego w Puerto de la Cruz, Muzeum Świętości w Adeje, oraz organizuje wystawy w gabinecie Literackim w Las Palmas, Circulo de Bellas Artes w Santa Cruz oraz w Galerii Fundacji  Izby Architektów w Madrycie, ponadto bierze udział w konkursach międzynarodowych oraz przy nadzorach autorskich.

W grudniu 2010 r. zdobywa uprawnienia architektoniczne w niegoranicznym zakresie.

Po wygranej przez Menis Arquitectos w konkursie na “Zagospodarowanie Terenu Jordanek na cele kulturalno-kongresowe: Wielofunkcyjna Sala Koncertowa w Toruniu”  na stanowisku Projekt Manager, uczestniczy w procesie projektowym koordynując projektantów odpowiedzialnych za projekty branżowe podczas wszystkich faz rozwoju projektu . Zajmuje się także relacjami z inwestorem: Urzędem Miasta Torunia.

Od listopada 2011 r., po zakończeniu procesu projektowego Sali Koncertowej,  rozpoczęła, wspólnie z Roberto Delgado, działalność projektową w ramach autorskiego studia projektowego KRarchitects zarówno na obszarze wojewódz-twa Zachodniopomorskiego jak i Mazowieckiego, oraz na Teneryfie realizując projekty na zlecenie prywatnych inwestorów oraz biorąc udział w konkursach.
karolina@krarchitects.eu
kom PL: (+48) 886 363 020
kom ES: (+34) 662 217 995
mailto:karolina@krarchitects.eumailto:karolina@krarchitects.eu?subject=asunto%20del%20mensajeshapeimage_3_link_0
STUDIOSTUDIO.html
OFERTAOFERTA.html
ETAPY WSPÓŁPRACYETAPY.html
REALIZACJEREALIZACJE.html
KONTAKTKONTAKT.html
PUBLIKACJEPUBLIKACJE.html
BLOGBLOG.html
ROBERTO DELGADOROBERTO_DELGADO.html
KRarchitectspowitalna.html